Kdo jsme

Představení společnosti

Jsme alternativní fond a poskytujeme kvalifikovaným investorům přístup na finanční trhy.

Díky sofistikované technologii, špičkovým analytikům s více než 10letou zkušeností a úzké specializaci na vybraná aktiva dosahujeme nadstandartního měsíčního zhodnocení pro naše klienty.

JIŘÍ ČAPEK

Majitel a výkonný ředitel společnosti

Jiří Čapek je v současné době majitelem společnosti InPerium Capital, investorem v oblasti nemovitostí, zelené energetiky a finančního sektoru.

Získal titul Master of Business Administration v Rochester Institute of Technology v USA. Svou profesní kariéru započal jako konzultant ve společnosti McKinsey & Company. Poté působil 20 let ve vedoucích pozicích v bankovním sektoru, nejprve v Komerční bance Česká republika a později jako ředitel pobočkové sítě VÚB banky Slovensko.

Poté převzal řízení prodejní sítě a distribučních kanálů Raiffeisen Group a zastával pozici výkonného ředitele pro retail v Raiffeisen Bank Česká republika. Následně působil jako generální ředitel a předseda představenstva NN Group Česká republika a Slovensko.

Kontakt

ZBYNĚK VESELÝ

Obchodní ředitel

Zbyněk Veselý je obchodním ředitelem společnosti InPerium Capital a investorem v oblasti nemovitostí a financí.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Svou profesní kariéru odstartoval jako obchodní zástupce pro Moravu v rakouské společnosti Siems & Klein, poté pracoval jako pojišťovací poradce v NN Česká republika, kde získal první manažerské zkušenosti. Poté přešel do skupiny PPF, kde pracoval jako poradce představenstva České pojišťovny.

Následně pracoval 3 roky jako generální ředitel Komerční pojišťovny a v roce 2003 nastoupil do Allianz jako člen představenstva odpovědný za prodej (CSO). Později přešel do pojišťovny UNIQA, kde působil 10 let jako místopředseda představenstva a CSO.

Následně nastoupil do NN Česká republika, jako obchodní ředitel a člen představenstva, poté jako poradce představenstva AXA Česká republika a nakonec jako obchodní ředitel pojišťovny Slavia.

Mezi jeho hobby patří golf, jachting, auta a společenské aktivity.

Kontakt